Puslapis 11

Dėl laikino prekių įvežimo į verslo parodą JAV

StandartinėParašytas: Pir Spa 07, 2019 10:47 pm
Auksė
Sveiki,
planuojame vykti į verslo parodą JAV, ten pristatysime natūralaus kailio rankų darbo gaminius: kepures, pirštines, apykakales.Radome nemažai nuorodų JAV skirtinguose portaluose, tačiau tikslios ir išsamios informacijos - niekur. Kaip teisingai suruošti laikino įvežimo į JAV - Čikaga bei išvežimo iš JAV (po parodos) dokumentus? Kokie dokumentai reikalingi? Kokie reikalavimai natūralaus kailio gaminių ženklinimui bei pakuotei? Ar bus skaičiuojami mokesčiai ir kokie, kur, kaip juos mokėti? Iš anksto dėkoju už išsamų paaiškinimą!

Re: Dėl laikino prekių įvežimo į verslo parodą JAV

StandartinėParašytas: Ant Spa 08, 2019 9:22 am
Jonas
iš Lietuvos galima forminti paprastą eksportą, jei parodoje ką nors parduosite nieko nereikės perdaryti. O JAV reikia kreiptis į muitinės tarpininką kuris apiformintų dokumentus laikinam įvežimui. Jam greičiausiai reikės sumokėti mokesčių dydžio užstatą kurį grąžintų po prekių išgabenimo ar išgabenimo metu iš JAV. Muitas atrodo 4%, https://hts.usitc.gov/?query=4301 žr. General stulpelį.
Dėl niuansų, kad tai kailiai tiksliai nepasakysiu. Nebent gerai būtų nurodyti lydinčiuose dokumentuose, lotyniškus žvėrelių pavadinimus, kad būtų aišku ar tai ne saugomų gyvūnų kailiai.Gal galima iš aplinkos apsaugos agentūros vietinio skyriaus gauti kokią pažymą siuntai. Ir jie turėtų žinoti apie reikalavimus siunčiant į JAV.