Pagrindinis diskusijų puslapis muitai.lt forumas Automobilių išmuitinimas. Automobilio Is Norvegijos Ismuitinimas

Automobilio Is Norvegijos Ismuitinimas

Standartinė Ket Bal 27, 2017 10:06 pm
Jonas Site Admin

jei gali įrodyti popieriais, kad ten gyvenai ir dirbai, tai gali.

Sveiki, tai jei gerai supratau jei pateikciau dokumentus kad dirbau ir gyvenau Norvegijoje,automobilis yra mano vardu tai nebutu taikomi jokie mokesciai, vaziuoti i regitra ir registruoti?

Jonas Site Admin

tai turi ir kitos sąlygos atitikti - automobilis pirktas ir naudotas ne mažiau kaip prieš 6 mėn. ir gyventa Norvegijoje ne trumpiau kaip 12 mėn.

Standartinė Tre Vas 07, 2018 12:59 pm

Jonas rašė:
tai turi ir kitos sąlygos atitikti - automobilis pirktas ir naudotas ne vėliau nei prieš 6 mėn. ir gyventa Norvegijoje ne trumpiau kaip 12 mėn.

Jonai, ne veliau nei prieš 6 mėn. tai reiškia, aš jį Norvegijoje galiu įsigyti mėnesį prieš išvykstant iš Norvįgijos? svarbu kad buciau gyvenęs nemažiau 12 mėn. Teisingai supratau?

Jonas Site Admin

mano klaida :oops: , turi būti ne mažiau kaip prieš 6 mėn. Pataisiau savo post'ą.

Standartinė Pir Bal 09, 2018 10:49 pm

Sveiki, turiu auto skirta neigaliesiems, jis registruotas No, EU neturi, kokia butu situacija jeigu ja vesciau i Lt? Kaip su ismuitnimu ir kokia butu suma?Kur geriau ismuitinti?

Laba diena. Turiu klausyma, ar reikia moketi muita ivezant i lietuva elektra varoma automobili is norvegijos.Aciu

Standartinė Ket Bal 26, 2018 11:01 pm

Remis rašė:
Laba diena. Turiu klausyma, ar reikia moketi muita ivezant i lietuva elektra varoma automobili is norvegijos.Aciu

Sveikas,

žiūrėk cust.lt tinklapyje, čia vistiek retai kas iš jų atsakinėja.

Standartinė Pir Bir 11, 2018 12:39 am

Jonas rašė:
tai turi ir kitos sąlygos atitikti - automobilis pirktas ir naudotas ne mažiau kaip prieš 6 mėn. ir gyventa Norvegijoje ne trumpiau kaip 12 mėn.

O gal zinai butent kokiu jiems dokumentu reikia, kad irodyt jog automobilis mano vardu 6 menesiai ir Norgeje gyvenu virs metu? Beje muito mokestis atkrenta, kas toliau lieka?

Pirminis rašė:
Jonas rašė:

O gal zinai butent kokiu jiems dokumentu reikia, kad irodyt jog automobilis mano vardu 6 menesiai ir Norgeje gyvenu virs metu? Beje muito mokestis atkrenta, kas toliau lieka?

Tai prisideda pvm mokestis?

AnkstesnisKitas

Grįžti į Automobilių išmuitinimas.