Puslapis 11

Asmeninių daiktų parsivežimas

StandartinėParašytas: Pen Spa 04, 2019 10:05 am
klaudas
Sveiki,

pragyvenau JAV 10 metų. Turiu "užgyvenęs" nemažai turto, beto vysčiau verslą, todėl yra daug elektrinių akumuliatorinių įrankių, taip pat buitinė technika (poros metų senumo), daug baldų, kemperis. Viską planuoju parsigabenti jūriniu konteineriu. Bendra daiktų vertė siekia ~$35000. Ar turėsiu mokėti kokius nors mokesčius? Visi daiktai priklauso man, fiziniam asmeniui, kadangi verslas likviduotas.

Re: Asmeninių daiktų parsivežimas

StandartinėParašytas: Ant Spa 08, 2019 9:26 am
Jonas
Galima be mokesčių vieną automobilį ir asmeninius buities daiktus. "Profesinės įrangos" negalima be mokesčių, tai nelaikoma buitiniais daiktais, todėl elektriniai akumuliatoriniai įrankiai gali būti apmokestinti. Tačiau namų baldai, buitinė technika manau tiktų prie buitinių daiktų,

Re: Asmeninių daiktų parsivežimas

StandartinėParašytas: Ket Sau 16, 2020 2:32 pm
JokubasMas
O tikrai nėra jokio muitos mokesčio jei važiuoji kemperiu prikrautu pilną daiktų? Nes pats svarstau apie tokia galimybę išsinuomot didesnę transporto priemonę ir viską pervežti, o kiek žiūrinėjaus tai kemperių kainos nėra didelės ir gal visai apsimoka. tik kažin kaip ten būtų su daiktų talpinimu, ar daug tilptų. Gal kas plačiau galėtų pakomentuoti apie kemperiu nuoma?