Daiktų su sovietine simbolika vežimas

Daiktų su sovietine simbolika vežimas

Standartinė Autas » Tre Spa 23, 2019 1:32 pm

Sveiki,

iš Baltarusijoje gyvenančio mirusio giminaičio paveldėjome butą, kurį planuojame parduoti. Tačiau jis kolekcionavo įvairius senovinius daiktus. Tame tarpe yra ir daiktų su sovietine simbolika. Kad ir neprijaučiu tam, bet nesinori tiesiog išmesti, noriu parvežti į Lietuvą ir parduoti ar tiesiog kam nors atiduoti (gal kokiam muziejuj pvz) tuos visus daiktus. Sakykite ar įvežant į Lietuvą tuos daiktus nekils problemų muitinėje (dėl sovietinės simbolikos + yra durtuvų, keli šautuvai žinoma neveikiantys).
Autas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Spa 23, 2019 1:28 pm

Re: Daiktų su sovietine simbolika vežimas

Standartinė Jonas » Tre Spa 30, 2019 3:35 pm

524 straipsnis. Nacistinių ar komunistinių simbolių platinimas ar demonstravimas

1. Nacistinės Vokietijos, SSRS ar Lietuvos SSR vėliavos ar herbo, vėliavų, ženklų ar uniformų, kurių sudedamoji dalis yra nacistinės Vokietijos, SSRS ar Lietuvos SSR vėliava ar herbas, nacistinių ar komunistinių organizacijų simbolių ar uniformų, nacistinės Vokietijos, SSRS ar Lietuvos SSR vėliavos ar herbo, nacistinės svastikos, nacistinio SS ženklo, sovietinio kūjo ir pjautuvo ženklo, sovietinės raudonos penkiakampės žvaigždės ženklo pagrindu sudarytų vėliavų ar ženklų, atsakingų už Lietuvos gyventojų represijas Vokietijos nacionalsocialistų ar SSRS komunistų partijos vadovų atvaizdų platinimas, naudojimas susirinkimuose ar kituose masiniuose renginiuose arba kitoks demonstravimas, nacistinės Vokietijos, SSRS ar Lietuvos SSR himno viešas atlikimas

užtraukia baudą nuo vieno šimto penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų.


2. Pagal šį straipsnį neatsako asmenys, kurie padaro šio straipsnio 1 dalyje nurodytas veikas muziejų veiklos, visuomenės informavimo apie istorinius ir dabarties įvykius, totalitarinius režimus, švietimo, mokslo, meno, kolekcionavimo, antikvarinės ar sendaikčių prekybos tikslais, asmenys, kurie naudoja oficialią egzistuojančios valstybės simboliką, ir Antrojo pasaulinio karo dalyviai, vilkintys savo uniformą.

3. Už šio straipsnio 1 dalyje numatytą administracinį nusižengimą privaloma skirti daikto, kuris buvo administracinio nusižengimo padarymo įrankis, konfiskavimą.
Jonas
Site Admin
 
Pranešimai: 875
Užsiregistravo: Ant Rgs 11, 2012 11:07 pm


Grįžti į Keleivių ir nuosavu transportu gabenamų prekių bei asmeninių daiktų gabeninmas per sieną.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių