Prekių žymėjimas iš Kinijos.

Skelbti atsakymą
ramunaspo
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pen Lap 07, 2014 2:03 pm

Prekių žymėjimas iš Kinijos.

Standartinė ramunaspo »

Sveiki, importavome iš Kinijos sniego akinių ir plaukimo akinių pavyzdžius. Gavau iš muitinės tarpininkų tokį laišką "Ka tik buvo atvykusi is muitines. Sprendimas bus pirmadieni.

Zenklinimo kuris privalo buti ant akiniu nerado. Tai akiniai nebus isleisti" . Paskambinus man pasakė, kad nerado kažkokių CE žymejimų. Peržvelgiau iš šios kategorijos turimas prekes importuotas iš Europos. Ant pačių prekių neradau jokių CE. Nebent ant dėžutės ar dokumento. Manau užtektų, kad tiekėjas atsiųstų sertifikatus, jei nėra jokio užrašo ant prekių. Ar aš klystu ?
Jonas
Site Admin
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ant Rgs 11, 2012 11:07 pm

Re: Prekių žymėjimas iš Kinijos.

Standartinė Jonas »

Ne ant visu prekių būna vietos kur užrašyti CE. Sertifikatas žinoma galėtų padėti. Jei tai pavyzdžiai, kartais užtenka rašto-pasižadėjimo, kad prekės nėra skirtos tiekti į rinką, o siunčiamos tik pasižiūrėjimui, įvertinimui.
Algirdas22
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Pen Spa 09, 2020 3:15 pm
Susisiekti:

Re: Prekių žymėjimas iš Kinijos.

Standartinė Algirdas22 »

O jei akiniai nuo saulės neturi CE sertifikato, ar yra kokia nors galimybė jį Europoje gauti, jei prekė atitinka visus reikalavimus?
Vartotojo avataras
deklarantai.lt
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Ket Kov 10, 2022 9:31 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Prekių žymėjimas iš Kinijos.

Standartinė deklarantai.lt »

Algirdas22 rašė: Ket Kov 24, 2022 3:27 pm O jei akiniai nuo saulės neturi CE sertifikato, ar yra kokia nors galimybė jį Europoje gauti, jei prekė atitinka visus reikalavimus?
Galima importuoti, jei gausite leidimą iš VVTAT
Skelbti atsakymą